Donanim 21 NİSAN 2010 / 13:49

Samsung çevreyi unutmadı

Samsung ve Sprint, Dünya Günü'nü yeniden dönüştürülebilir telefonu Samsung Restore ile kutladı.

Samsung ve Sprint, Dünya Günü'nü yeniden dönüştürülebilir telefonu Samsung Restore ile kutladı.


Samsung ve Sprint, yüzde 84'ü yeniden dönüştürülebilir maddelerden oluşturulmuş çevre dostu cep telefonunu duyurdu. Samsung Restore adı verilen telefon, özelleştirilebilir kullanıcı arayüzüyle çevreye duyarlı olan bilinçli tüketicilere farklı bir tasarım sunuyor.

Samsung Restore, 2.0 megapiksel kameranın yanında ses ve video kayıt özelliğiyle birlikte geliyor. 32 GB'a kadar yükseltilebilen mikro SD kart yuvası ve MP3 çaları olan telefon stereo Bluetooth kablosuz teknolojisiyle donatılmış. QWERT klavyeli cep telefonu iki renk seçeneğiyle görücüye çıkıyor.

Yüzde 84'ü yeniden dönüştürülebilir maddelerden oluşturulan çevre dostu telefon bu yaz tüketicilere yurtdışında iki yıllık sözleşme karşılığı 49,99 dolardan satışa sunulacak. Biz de çevre dostu elektronik ürünlere olan ilginin artmasını diliyoruz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun