Donanim 01 EYLÜL 2010 / 08:38

Samsung "3D içerik için sadece internet yeter" diyor

3D içerikler çevrimiçi olarak Samsung televizyonlardan izlenebilecek.

3D içerikler çevrimiçi olarak Samsung televizyonlardan izlenebilecek.


3D televizyonlar piyasadaki yerini aldı, ancak içerik konusunda kullanıcıları memnun etmeyen bir durum söz konusu. Üretilen yüksek maliyetli Hollywood filmlerinin dışında pek içerik bulunmuyor. Bulunan içerikler de kullanıcıların Blu-ray oynatıcı ve Blu-ray disk almaya zorluyor.

Bu açığı gören Samsung, internetin olduğu her yerden 3D içeriklerin izlenebileceği ücretsiz bir uygulama yarattı. Yeni uygulamayla içerik sayısı artmayacak, ancak ek maliyetler azalacağı için içerik sunma konusunda güzel bir seçenek olabilir.

İnternete bağlı Samsung televizyondan tüm filmin çevrimiçi izlenmesine olanak tanıyan uygulamada şu anda sadece Shrek Forever After, Megamind ve How to Train Your Dragon filmlerinin fragmanları yer alıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun