Donanim 12 OCAK 2010 / 06:59

Samsung 2010 LCD TV serisini tanıttı

Yeni HDTV'ler daha yüksek görüntü kalitesi ve gelişmiş bağlantı özellikleri sunuyor.

Yeni HDTV'ler daha yüksek görüntü kalitesi ve gelişmiş bağlantı özellikleri sunuyor.


Samsung Electronics, 750 ve 650 serilerini de içeren 2010 LCD HDTV Serisi'ni tanıttı. Herbir seri daha yüksek görüntü kalitesi ve gelişmiş bağlantı özellikleri sunuyor. DLNA ağ oluşturma özellikleri ve yeni Kristal tasarımları ile bu yeni HDTV'ler kendi kategorilerinde mükemmeliyetçilik çıtasını yukarılara taşıyor. 750 Serisi yerleşik 3D teknolojisi sunuyor. Bu teknoloji görüntüleri ekrandan dışarı sıçrıyormuş gibi göstererek, izleyicilere aksiyonun bir parçasıymış hissi veriyor. Samsung, görüntüleri zenginleştiren HyperReal Engine da dahil olmak üzere, görüntü kalitesi ile ilgili bir dizi gelişmeye öncülük ediyor. Ayrıca, 2010 LCD TV serisindeki TV'lerin tümü yeni Energy Star 4.0 standardının azami tüketim sınırının çok altında enerji tüketiyor. Samsung'un LCD TV serisi 7-10 Ocak 2010 tarihleri arasında Las Vegas Fuar ve Kongre Merkezi'nde Samsung'un ürünlerinin sergilendiği 11026 numaralı standda ziyaretçilerle buluşuyor.

Samsung Electronics'in Görüntüleme Cihazları Birimi'nden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yangkyu Kim LCD TV serisi ile ilgili yaptığı açıklamada "Samsung her yeni serisiyle daha mükemmel HDTV deneyimi sunarak tüketicilerin beklentilerinin ötesine geçmekten dolayı gurur duyuyor. Yeni çığır açan tasarımları, görüntü kalitesindeki önemli gelişmeler, bağlantı özellikleri ve enerji etkinliği ile 2010 LCD TV Serimiz tüketicilere yüksek değer sunma vaadi veriyor" dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun