Donanim 29 OCAK 2009 / 12:42

Rotavirüs enfeksiyonu için internet sitesi

Sitede, dünyada her yıl 2 milyon bebeğin hastaneye yatırılmasına neden olan rotavirüs enfeksiyonu ile ilgili tüm gerçekler yalın bir dille aktarılıyor.

Sitede, dünyada her yıl 2 milyon bebeğin hastaneye yatırılmasına neden olan rotavirüs enfeksiyonu ile ilgili tüm gerçekler yalın bir dille aktarılıyor.


Rotavirüs enfeksiyonu için geliştirilen aşılar sayesinde hastaneye yatış ve ölümler önlenebiliyor. GlaxoSmithKline tarafından hazırlanan Rotavirusu.Com mikrositesinde, Rotavirüs enfeksiyonu, belirtileri ve korunma yolları konusunda özellikle anne ve babaların bilinçlendirilmesi hedefleniyor. Bir bebeğin virüs ile karşılaştıktan sonra başına gelenlerin masalsı bir kurgu ve çizgi animasyonlarla ziyaretçilere anlatıldığı sitede, Rotavirüs gerçekleri kısa ve öz bir içerikle sunuluyor. “Sevdiklerinize Duyurun” uygulamasıyla ziyaretçilerin siteyi arkadaşlarına önererek, kendilerinin ve sevdiklerinin sağlığını korumada etkin bir rol oynamaları sağlanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun