Donanim 16 MAYIS 2011 / 14:43

RIM PlayBook’ları geri çağırıyor

iPad rakibi olarak piyasaya sürülen tablet bilgisayarların başlangıçta yarattığı sorunlar nedeniyle bin PlayBook'un geri çağrıldığı bildirildi.CracBerry.com’da yer alan haberi referans gösteren Reuters, tabletlerin henüz kullanıcıların eline ulaşmadan, dağıtım kanalları üzerinden geri çağrıldığını bildirdi. Sorunlu olan tabletlerin yerini doldurabilmek için RIM’de özenli bir çalışma yürütüldüğü belirtildi.

Tablet daha önce çoğu teknoloji sitesi tarafından yoğun eleştirilere maruz kalmış, “asla iPad ile yarışamaz” yorumları yapılmıştı. RIM CEO’ları Jim Balsillie ve Mike Lazaridis eleştirilerin çok fazla olduğunu basın mensuplarıyla paylaşmıştı.

Konuyla ilgili henüz RIM'den konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun