Donanim 18 MART 2009 / 08:56

Resident Evil 5 Kuzey Amerika'da

Capcom, Resident Evil 5’in Kuzey Amerika dağıtımlarını başlattı. Nintendo Wii için üç Resident Evil oyunu çıkaracağını duyurdu.

Capcom, Resident Evil 5’in Kuzey Amerika dağıtımlarını başlattı. Nintendo Wii için üç Resident Evil oyunu çıkaracağını duyurdu.


Oyun yayıncısı Capcom, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için Resident Evil oyununu Kuzey Amerikalı satıcılara dağıtmaya başladı. Oyunda oyuncuların hayatta kalması için birlikte hareket etmesi gerekiyor. Oyun 60 dolara satılacak. Capcom pazarlama Başkan Yardımcısı Mona Hamilton, yeni çift oyuncu deneyimi, kontrol seçeneklerindeki çeşitliliğin artması, yeni oyun teması ve gelişmiş envanter sistemi ile hem eski oyuncular hem de yeni katılacaklar arasında popüler olacağını düşünüyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun