Donanim 02 NİSAN 2010 / 14:13

Ralli heyecanı uzakta değil

FIA Dünya Şampiyonası'nın resmi lastik tedarikçisi Pirelli, Ralli heyecanını simulatörüyle yaşatıyor.

FIA Dünya Şampiyonası'nın resmi lastik tedarikçisi Pirelli, Ralli heyecanını simulatörüyle yaşatıyor.


Dünyada çok sayıda takipçisi olan motor sporlarından FIA Dünya Ralli Şampiyonası'nın Türkiye ayağı bu yıl 15-18 Nisan 2010 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştiriliyor. Bu organizasyonla birlikte ralli heyecanı seyircilere de yansıyor.

1-6 Nisan tarihleri arasında İstinye Park, 7-12 Nisan tarihleri arasında ise Caddebostan sahilinde, Pirelli WRC Simülatörü birebir ralli aracı özellikleriyle meraklılarını bekleyecek.

İstinye Park'ta herhangi bir mağazadan 50 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Pirelli Simülatörü yarışma hakkı kazanacaklar. Simülatörde en iyi zamanlamayı yapan kişi WRC Türkiye Rallisi Özel Seyirci Etabı'na çift kişilik davetiye kazanacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun