Donanim 01 MART 2012 / 17:20

Projektörlü Galaxy telefon tanıtıldı

Projektörlü Galaxy telefon tanıtıldı

Samsung Electronics, multimedya içeriklerini her türlü ortamda geniş bir yüzeye yansıtarak görüntüleyebilecek ve paylaşabilecek projektörlü akıllı telefonu Samsung Galaxy Beam’i kullanıcılara sundu. 


Kullanıcılara fotoğraf, video veya diğer dijital içerikleri, aileleri ve arkadaşlarıyla paylaşma imkanı tanıyan Galaxy Beam, cihazda kayıtlı içeriği doğrudan duvara, tavana veya düz yüzeylere yansıtarak görüntülenmesini sağlıyor. Cihaz sahip olduğu 15 lümenlik projektör ile kullanıcıların iç ve dış ortamlar farketmeksizin aynı kalitede paylaşım yapabilmesine olanak sağlıyor.


Konuyla ilgili konuşan Samsung Electronics BT ve Mobil İletişim Bölümü Başkanı JK Shin, Galaxy Beam ile her yerde ve herkesin, benzersiz bir dijital içerik deneyimini, anında paylaşmasına olanak sağlayarak mobil özgürlük deneyimi yaşayacağını belirtti.

Genişliği 50 inçe ulaşan yüksek çözünürlüklü canlı projeksiyonda video klipler, haritalar, işle ilgili bilgiler, oyunlar gibi bir çok multiemedya içeriği sunan Galaxy Beam, 12.5 mm inceliğindeki ergonomik tasarımı ile taşınabilirliğinden ödün vermiyor. Android 2.3 Gingerbread ile çalışan cihazda, 1.0 GHz çift çekirdekli işlemci ve 8GB’lık dahili bellek bulunuyor. Bunun yanı sıra 2000 mAh kapasiteli pil, kullanıcılara verimli çalışma imkanı sunuyor.

Samsung WB 150F ile kablosuz dosya aktarım imkanı

Samsung, WB 150F modeli ile kullanıcılara çektikleri görüntüleri sabit disklerine kablosuz atma imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra sunulan ücretsiz veri depolama alanları sayesinde görüntülere her yerden ulaşılabilecek. Cihazda yer alan Wi-Fi özelliği kullanıcılara çektikleri fotoğrafları e-posta yoluyla da gönderebilme olanağı sunarken, sosyal paylaşım sitelerine de paylaşabilmeyi imkanı tanıyor.18x optik zum lenslere ve 14 megapiksellik sensöre sahip cihaz, sahip olduğu bu yakınlaştırıcı lensler ve sensör sayesinde daha detaylı fotoğraflar ve görüntüler çekmeyi sağlıyor. Cihaz sahip olduğu "Bölmeli Çekim" özelliği ile ekranı üç ayrı kareye bölüyor, maksimum üç farklı görüntüyü harmanlayıp farklı görüntüler elde edebiliyor.

Şubat ayında satışına başlanan cihazın satış fiyatı 699 lira.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun