Donanim 13 MART 2012 / 22:19

Profesyonel ve kişisel kullanım bu tablette bir araya geldi

Fujitsu yeni tabletini tanıttı

Fujitsu, profesyonel ve kişisel kullanımı birleştiren yeni tablet cihazını kullanıcılara tanıttı. Stylistic M532 Android Media Tablet adındaki cihaz, profesyonel kullanım için güvenlik, kullanım kolaylığını sunarken, iş günü bitiminde kişisel kullanıma uygun yapısıyla kullanıcıların profesyonel ve kişisel kullanımı bir arada yapabilmelerine imkan tanıyor.

Cihaz sahip olduğunu güvenlik özellikleriyle CIO'ların güvenlikle ilgili endişelerini ortadan kaldırırken, kurumsal ağları ağın içinden veya uzaktan erişim yoluyla veri sızdırılmasına karşı koruyor. Bunun yanı sıra kullanıcıların kurumsal bilgilerine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmesine olanak tanıyan cihaz, 560 gramlık ağırlıyla kullanıcıların seyahat esnasında kullanım kolaylığı sağlıyor.

Fujitsu'nun ilk Android tableti Avrupa Kıtası, Ortadoğu, Afrika ve Hindistan bölgesinde 1 Mart'ta satışa sunuldu.

Teknik Özellikler
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun