Donanim 25 ARALIK 2008 / 12:24

Policem.com’dan diş sağlığı hizmeti

Policem.com sağlık sigortalarında bulunmayan diş tedavilerini uygun koşullar ile bireysel müşterilerine özel olarak sunmaya başladı.

Policem.com sağlık sigortalarında bulunmayan diş tedavilerini uygun koşullar ile bireysel müşterilerine özel olarak sunmaya başladı.


Ağız ve diş sağlığına yönelik tüm hizmetleri içinde barındıran diş sağlığı planlarından sadece birini satın alarak yüzde 70’e varan tasarruf sağlanabiliyor. Diş sağlığı planlarıyla mevcut veya olması muhtemel tüm diş ve çevre dokuları ile ilgili problemlerin koruyucu önlemi alınıyor. Uzman doktorlar tarafından gerekli görülen tüm tedavilerin yapılması için düzenlenmiş planlar için herhangi bir yaş sınırı bulunmuyor.

Standart, Maksi diş planlarını müşterilerine sunmaya başlayan policem.com çocukları da unutmamış. Onlar da Mini Plan dâhilinde ağız ve diş tedavilerini yaptırabilecekler. Plan dâhilindeki teminatların tamamının karşılanmasına ek olarak plan dışı teminatlarda da Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından belirlenmiş listeye de www.policem.com sitesinden ulaşabiliyorsunuz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun