Donanim 08 NİSAN 2011 / 11:03

PlayBook’un gecikmesinin sebebi iPad 2 mi?

PlayBook iPad 2 yüzünden mi gecikiyor?

Ekran üreticilerinin talebi karşılayamaması PlayBook’un piyasaya çıkışının gecikmesine neden olarak gösteriliyor.RIM’in uzun süredir konuşulan tablet bilgisayarı PlayBook’un piyasaya çıkışının gecikmesi dedikodulara neden oluyor. Bunlardan biri de Apple’ın iPad 2 için piyasadan çok miktarda dokunmatik ekran talep etmesi, bu nedenle üreticilerin PlayBook’un taleplerini karşılayamaması.

Foxlink adlı panel üreticisinin PlayBook ekranlarını üretebilmek için üretim kapasitesini artıramaması RIM’i çıkış tarihi konusunda sıkıntıya uğratsa da, otoriteler RIM’in kurumsal pazarı hedefleyen tabletinin başarılı olacağını düşünüyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun