Donanim 04 KASIM 2009 / 11:35

Philips'ten eğlenceli dakikalar

Patentli Philips FullSound teknolojisi ile üretilen GoGear Aria MP3/Video çalar, orijinal CD kalitesinde MP3 dinlemenizi sağlıyor.

Patentli Philips FullSound teknolojisi ile üretilen GoGear Aria MP3/Video çalar, orijinal CD kalitesinde MP3 dinlemenizi sağlıyor.


Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, özgün ses ayrıntılarını sıkıştırılmış müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştiriyor. MP3, WMA ve DRM ile korunan dosyaları çalabilen GoGear Aria MP3/Video çalar, 2 inç renkli geniş ekranı ile yüklediğiniz videoları izleme fırsatı da sunuyor.

Radyo çalabilme özelliği bulunan GoGear Aria MP3/Video çalar, 20 FM radyo istasyonuna kadar önceden ayarlayabilmenizi sağlıyor. Cihaz USB kablosu ile bilgisayara bağlanarak kolaylıkla şarj edilebiliyor, bilgisayarınızdaki dosyaları hızla ve kolaylıkla aktarmanıza yardımcı oluyor. GoGear Aria MP3 çaların 4 GB hafıza kapasitelisi 199,90 TL, 8 GB hafıza kapasitelisi ise 249,90 TL fiyatla satışa sunuluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun