Donanim 09 NİSAN 2012 / 10:25

Philips O'neill serisi kulaklık konusunda yeni alternatifler sunuyor

Philips, O’Neill ile işbirliği sonucu ortaya çıkan Philips O’Neill serisiyle stillerine önem veren kullanıcılarına kulaklık alternatifleri sunuyor. Philips'in yeni duyurduğu O'Neill serisi The Bend, The Stretch, The Construct, The Tread ve The Covert olmak üzere 5 ayrı model olarak sunulacak.

Philips O'Neill The Bend

Derin bas performansı ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken The Bend modeli, renk seçimleriyle uygun sert çizgileri beraberinde getirirken, dinamik 30 mm’lik sürücüler kaliteli bir ses performansına imza atıyor. Ultra esnek yapısıyla rahatsızlık hissi yaratmaksızın uzun süre kullanılabilen Philips O’Neill The Bend, yumuşak kulak aparatlarıyla da bu özelliği destekliyor. The Bend serisi, farklı renk seçenekleriyle birlikte 169,90 lira fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Philips O'Neill The Stretch

Esnek ve dayanıklı bir model olarak tasarlanan The Stretch modeli, kullanıcılara yüksek çözünürlüklü ses kalitesi vaadediyor. Gerilim düzelticili kopmayan kablo, esnek baș bandı, dolașmayan sert kablo ve güçlendirilmiș konnektörler, Philips O’Neill The Stretch modelinin öne çıkan özellikleri arasında. Bunun yanı sıra iPhone, iPod ve iPad için mikrofon ve kontrol desteği de sunan model, farklı renk seçenekleriyle birlikte 249,90 lira fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.Philips O'Neill The Construct

The Construct, dinamik 40 mm’lik sürücüleri ve dış mekan kullanımı için özel tasarımıyla farklı bir alternatif olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Philips O’Neill The Construct derin bas performansı, esnek baş bandı, metal koruma aparatları, sağlam kabloları ve yumuşak kulak süngerleri ve farklı renk seçenekleriyle birlikte 499,90 lira fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Philips O'Neill The Tread

Philips O’Neill, özellikle kulakiçi kulaklık sevenlere hitap ediyor. The Trade serisi dinamik ses kalitesine sahip olmanın yanı sıra, akustik ince ayar özelliği sayesinde kullanıcılara derin bas ve yüksek ses seviyesiyle verimli bir müzik deneyimi sunuyor. Güçlendirilmiş konnektörleri ve metal muhafazasıyla darbelere karşı da oldukça dayanıklı Philips O’Neill The Trade serisi, farklı renk seçenekleriyle birlikte 69,90 lira fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.

Philips O'Neill The Covert

Philips O’Neill The Covert, yastıklı kulaklık kılıflarıyla kulak bölgesinde konfor sağlarken, kullanıcılara iPhone parça kontrolü özelliği ve mikrofon desteği de sunuyor. Kullanıcıların hareket halindeyken ellerini kullanmadan zahmetsizce sohbet etmelerini ve telefonlarını kontrol etmelerini sağlayan The Covert, ince profiliyle dikkat çekiyor. Güçlü ses çıkışı, 13 mm’lik sürücüler, derin ve dinamik bas sesler, dolașmayan sert kablo ve güçlendirilmiș konnektörleriyle Philips O’Neill The Covert, 99,90 lira fiyat etiketiyle satışa sunuluyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun