Donanim 05 TEMMUZ 2010 / 10:17

Philips LED TV eğlence hayatını eve taşıyor

Yeni 5600 LED serisi kontrast, canlı ve net renklerin yanında kaliteli ses de sunuyor.

Yeni 5600 LED serisi kontrast, canlı ve net renklerin yanında kaliteli ses de sunuyor.


Philips, yeni 5600 LED serisi televizyonlarını tanıttı. Daha çevreci olan ve yüksek kalitede görüntü sunan LED teknolojisinin yanında etkileyici ses özellikleri de bulunuyor.

LED teknolojisinin getirdiği görüntü kalitesini serilerine taşıyan Philips, yeni serisinde 500 bine 1 kontrast ve 2 ms tepkime süresi sunuyor. Philips'ten gelen bilgilere göre sınıfının en düşük güç tüketimine sahip LED televizyonda bütünleştirilmiş anten bulunuyor.

LED TV bu sayede ek anten ve benzeri bir alıcı kullanmadan dijital kablo ve karasal yayınları alabiliyor. Ayrıca 5600 serisi TV'lerde USB girişi bulunuyor. USB'ye bağlanan cihazlarla doğrudan televizyonda resim, video ve mp3 oynatılabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun