Donanim 06 AĞUSTOS 2010 / 11:03

Philips 3D piyasasında yerini buluyor

Ambilight serisi 3D ile derinlik kazanıyor.

Ambilight serisi 3D ile derinlik kazanıyor.


Arkasında bulunan ışıklarla ortama ekrandaki heyecanı taşıyan Ambilight serisine 3D televizyonlar da eklendi. 200 Hz ve 400 Hz Philips'in 3D televizyonlarında tepki süresini 0,5ms'ye getirerek en hızlı hareketli sahnelerde bile yüksek kalitede netlik sunmayı hedefliyor.

Philips yeni televizyonunun yanında, son dönem 3D televizyon gözlüklerinde alışık olduğumuz Active Shutter teknolojisinden pek farklı görünmeyen Active 3D gözlükler veriyor. Active 3D teknolojisi ile gözlüklerin deklanşörlerini TV ekranındaki görüntüyle uyumlaştırarak hızlı bir şekilde açıp kapayan kablosuz bir verici kullanılıyor.

Philips 3D televizyonlarında bütünleşik Wi-Fi sayesinde Net TV sunuyor. Ana menüde Net TV açılarak kolaylıkla çevrimiçi film izlenebiliyor, bilgisayardan doğrudan aktarılarak video ve fotoğraflar görüntülenebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun