Donanim 24 MART 2009 / 08:49

Parlak gülüşler için interaktif web sitesi

Colgate Palmolive’in ilköğretim 3. sınıf öğrencilerine ağız ve diş sağlığı eğitimi verdiği, Türkiye’de dördüncü yılına giren “Parlak Gülüşler, Parlak Gelecekler”’ projesinin yeni interaktif web sitesi yayına girdi.

Colgate Palmolive’in ilköğretim 3. sınıf öğrencilerine ağız ve diş sağlığı eğitimi verdiği, Türkiye’de dördüncü yılına giren “Parlak Gülüşler, Parlak Gelecekler”’ projesinin yeni interaktif web sitesi yayına girdi.


Colgate Palmolive’in Milli Eğitim Bakanlığı’nın desteği, Ağız ve Diş Sağlığı Derneği ile TOÇEV’in işbirliğiyle gerçekleştirdiği “Parlak Gülüşler, Parlak Gelecekler” (Bright Smiles Bright Futures) projesi, www.parlakgulusler.com adlı web sitesi ile şimdi size daha yakın. Mart 2009’da başlayan “1 Milyon Sağlıklı Gülücük için Destek Zamanı” kampanyası ile tüm Türkiye’yi projeye destek olmaya çağıran Colgate Palmolive, interaktif ve eğlenceli web sitesi sayesinde verdiğiniz desteği de online olarak görmenizi sağlıyor. Üyelik sırasında temel iletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurursanız çekilişle verilecek 500 hediyeden birini kazanma şansınız da var. Üyelik için sadece gülümseyen bir fotoğrafınızı siteye yüklemeniz ve çocuklara dişlerini fırçalamaları için mesajlarınızla öğütte bulunmanız yeterli. Böylece hem hediye çekilişine katılmış hem de projeye destek vermiş olacaksınız.


 


Üyelik formunun sonunda kaç Colgate ürünüyle ne kadar çocuğa eğitim verildiğini görebildiğiniz bir form da mevcut. Web sitesinde bulunan “çocuk köşesi” bölümünden de çocuğunuzla oynayabileceğiniz oyunları bastırabilir; Parlak Gülüşler Parlak Gelecekler eğitimlerinde çocuklara izlettirilen “Diş Krallığını Kurtaralım” çizgi filmini izleyebilirsiniz. Parlak Gülüşler, Parlak Gelecekler ile her yıl yüz binlerce çocuk hayatlarındaki ilk diş fırçasına ve macununa sahip oluyor. Özel eğitmenlerden ağız ve diş sağlığı konusunda eğitim alıyor; konuyla ilgili oyunlar oynayıp, çizgi filmler seyrediyor.


 


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun