Donanim 07 AĞUSTOS 2012 / 16:27

Panasonic yeni plazma görüntüleyicilerini tanıttı

Panasonic, piksel bazında keskinlik, akıllı tahta ve sunum özelliklere sahip etkileşimli yeni plazma PB1 serisiyle eğitim sektörü ve şirket toplantılarına daha verimli çözümler sunmayı amaçlıyor.Yeni seri sahip olduğu elektronik kalemle birlikte aynı anda çoklu çizim olanağı sağlarken, kalem pozisyonunu her piksel için saniyede 60 defa olarak saptıyor. Sistem, yazılı anlatım, serbest çizim ve objeleri taşıma gibi işlemlerin yapılması için aynı anda dört adede kadar elektronik kalem kullanımını mümkün kılan yeni seri, dahili yazılımı sayesinde el yazısı tanımlama da yapabiliyor.

65, 85 ve 103 inç olmak üzere üç ekran boyutuna sahip profesyonel plazma ekranlar PC, Mac, iPad veya iPod Touch gibi cihazlarla kablosuz olarak iletişime geçebiliyor. Önceden olduğu gibi ekran paylaşımı için elle kablo bağlantısı yerine "Easy Wireless Stick" kullanarak hiçbir yazılım yüklemeden ve ağ ayarı gerektirmeksizin 16 adede kadar PC’de ekran paylaşımı yapılmasına olanak sağlıyor.

Ekran üzerinde oldukça doğal bir kullanımı hedefleyerek üretilen yeni seri, enerji tasarrufu, akıcı görüntüler, derin, zengin siyahlar ve dayanıklılığı kullanıcılarına vadediyor. SLOT 2.0 Mimarisi ile üretilen seride görüntü servisi yaparken aynı zamanda yazılım çalıştırabilen PC genişletilme desteği de sunuyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun