Donanim 16 ŞUBAT 2011 / 12:35

Panasonic Londra’dan bildiriyor

Barselona’da Dünya Mobil Kongresi devam ederken Panasonic de Londra’da kendi etkinliğini sürdürüyor. Panasonic Convention’da ünlü markanın yeni ürünleri tanıtıldı.2012 Londra Olimpiyatlarına da evsahipliği yapacak olan ExCel London Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte VIERA serisinin yeni üyeleri, Lumix fotoğraf makineleri, sinema oynatıcılar ve kameralara 3D çekim yapabilme özelliği veren lensleri ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.Panasonic’in 2011 VIERA TV ürün yelpazesine 2011’de 14 yeni üye Panasonic IPTV’si VIERA Connect katılıyorHem 3D hem de 2D içerikler görüntü kalitesi ve enerji tasarrufunda iddialı olan Panasonic VIERA televizyonlar, 2011 yılında tüketicilerin karşısına 14 adet yeni 3D ve LED televizyon modeliyle çıkacak. Panasonic’in farklı tüketici taleplerini dikkate alarak piyasaya süreceği LED ve plazma televizyonlar NeoPlasma ve IPS Alpha panel teknolojileri ile donanmış olacak. Bu teknolojiler tüm izleme açılarından aynı netlikte görüntülerin sunulmasını sağlamayı hedefliyor.

Panasonic’in yayımladığı bilgilere göre, araştırma şirketlerinin elindeki bilgiler IPTV talebinin 2012 yılında yüzde 70 oranına ulaşacağını gösteriyor. Panasonic’in bulut tabanlı yeni internet televizyon servisi VIERA Connect sağlık, fitness ve interaktif oyunlar sunacak.“Dünyanın en küçük ve en hafif değiştirilebilir lens özellikli sistem fotoğraf makinesi”Panasonic’ten gelen bilgilere göre, üç yeni model arasında dünyanın en küçük ve en hafif değiştirilebilir lens özellikli sistem fotoğraf makinesi Panasonic Lumix GF2, TZ20 ve yine Lumix serisine ait olan FT3 2011 yılında fotoğraf severlerle buluşacak.

Panasonic TM900, HS900 ve SD900 video kameralarından oluşan yeni 900 serisi HD video kameralar opsiyonel 3D çevrim lensi ile birer 3D kameraya dönüşüyor. Tamamı Gelişmiş 3MOS sistemine sahip olan bu kameraların yanında Panasonic’in Crystal Engine Pro özelliği sayesinde düşük ışık şartlarında bile HD videolar çekilmesini sağlayan yeni S90 video kamerası da tanıtıldı.Panasonic Convention 2011’de tanıtılan tüm ürünlerin Türkiye’de piyasaya çıkış tarihleri ve satış fiyatları ileri bir tarihte açıklanacak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun