Donanim 03 MAYIS 2010 / 12:47

Panasonic'in de 3D'si geldi

Panasonic de hazırladığı ürün paketiyle Türkiye 3D televizyon pazarına giriyor.

Panasonic de hazırladığı ürün paketiyle Türkiye 3D televizyon pazarına giriyor.


Yapılan 3D televizyon tanıtımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Bu senenin trend ürünü olan 3D televizyonlar büyük markaların rekabet ettiği bir pazar haline dönüştü. Birbirinden küçük farklarla ayrılan televizyonların hangisinin bu pazardan daha büyük pay alacağı belli değilken, Panasonic de Türkiye 3D televizyon pazarına giriş yaptı.

Panasonic, VIERA NeoPDP Full HD 3D TV VT20 modelini tanıttı. Bu 3D televizyonun 50 ve 65 inçlik modellerini mayıs ayında mağazalarda bulabileceğiz. Panasonic oluşturduğu ürün paketinde, 3D televizyonun yanında Blu-ray oynatıcı, iki adet 3D film ve yine iki adet gözlük sunuyor. Televizyon 600 Herz Sub-field Drive Intelligent Frame Creation Pro, 1080 satırlık hareketli görüntü çözünürlüğü ve Infinite Black Pro (5.000.000:1'in üzerinde doğal kontrast) özelliklerine sahip.

Panasonic Elektronik Satış Yönetim Kurulu Başkanı Shigeo Suzuki, "Panasonic olarak uçtan uca çözümlerimizle 3D alanına sürekli katkıda bulunuyoruz. 3D formatında içeriğin çoğalıp yaygınlaşması için Hollywood Laboratuvarlarımızda kapsamlı projeler yürütmenin yanı sıra 2010 Vancouver Kış Olimpiyat Oyunları'nın 3D çekimleri ve 2010 Fransa Açık Tenis Turnuvası'nın 3D yayınlanması gibi çalışmalarla değer yaratıyoruz" diyerek Panasonic'in girişimlerinden bahsetti.

Ayrıca Panasonic, 103 inçlik dev modelini 8 Nisan - 4 Mayıs tarihlerinde Capacity'de, 6 Mayıs - 12 Mayıs tarihleri arasında Cevahir'de sergiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun