Donanim 08 EYLÜL 2010 / 11:56

Panasonic Hoolywood teknolojisini evlere getiriyor

Yeni Blu-Ray disk oynatıcı Eylül ayında kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Yeni Blu-Ray disk oynatıcı Eylül ayında kullanıcıların beğenisine sunulacak.


Yaklaşık 20 yıldır Hollywood'daki film stüdyoları ile el ele verip yüksek-kalite görüntü üreten teknolojiler üzerinde çalışan Panasonic, bu çalışmaların sonucunu tüketicilere doğrudan sunmayı hedefliyor.

Panasonic BDT100 yüksek görüntü kalitesi vermeyi amaçlayan bir Blu-Ray disk oynatıcı. Aynı zamanda yarım saniyede açılan oynatıcı, Youtube videoları da dâhil olmak üzere birçok servisi evlere taşıyor. Tabii ülkemizde yasak olan Youtube'un nasıl kullanıldığı tam olarak bilinmiyor.

Kablosuz LAN bağlantı özelliği ile BDT100, kablosuz LAN adaptörü (DY-WL10) kullanarak kolaylıkla bağlantı kuruyor. Cihazda USB ve SD kart yuvası bulunuyor.

Eylül ayının ikinci yarısında satışa çıkması beklenen ürünün tahmini satış fiyatının yaklaşık KDV hariç 700 Lira olması bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun