Donanim 28 KASIM 2012 / 15:58

Panasonic görsel sistem çözümü ailesini genişletti

Panasonic görsel sistem çözümü ailesini genişletti

Yeni LF50 serisi LCD ekranlarını kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanan Panasonic, bu sayede görsel sistem çözüm portföyünü de genişletmiş olacak. Ocak ayında kullanıcılarla buluşacak olan ekranlar, 80 inç ve 70 inç ince tasarım, yüksek parlaklık, 5000:1 oranında yüksek kontrast ve kapalı alanlarda asılı kullanım için ideal düşük ağırlık gibi özelliklere sahip. 89mm’lik derinliğe sahip olan LF50 serisi, LAN kontrol sistemi uyumluluğuyla da farklı kullanım alanlarına da hizmet verebiliyor.

Özellikle organizasyon şirketlerinin beklentilerini karşılayacak seri, tavan süspansiyonlu delikli cıvata montaj sistemi ile taşıyıcı iskelet üzerine monte edilebildiği gibi sadece 47 kg’lık ağırlığıyla geçici duvarlarda da kullanılabiliyor. Tercihe bağlı olarak sunulan HD-SDI (seri dijital arayüz) işlevi ve koruyucu camla endüstri standartlarına yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Ekranlar, LED arka aydınlatma sistemi ve 700cd/m2 parlaklıkta sadece 260 watt elektrik tüketimiyle 7 gün 24 saat kullanıma uygunluğu hedefliyor. Sabit mesnet veya duvar askı destekleri ile kullanılabilen seride, dayanıklı koruyucu cam ile de hasar olasılığı yüksek kullanım alanları için ek koruma sağlanıyor.

Ocak ayında Avrupa'nın belirli büyük şehirlerinde kullanıcılarla buluşacak olan cihaz, 8 Ocak tarihinde İstanbul'da da tanıtılacak.

Tanıtım programı hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bu adresi kullanabilirsiniz.
ETİKETLER : lcd ekran lf50 panasonic
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun