Donanim 24 ŞUBAT 2011 / 10:48

Panasonic 3D kamera ile film çekenlere 4 bin avro vaat ediyor

Panasonic film çekenlere 4 bin avro vaat ediyor

Panasonic, sinemacılara 1 Aralık 2010 ile 31 Mart 2011 tarihleri arasında satın alınmış Panasonic AG-3DA1 bütünleşik ikiz lensli kamera ile çektikleri ilk kısa metrajlı filmi 4.000 avroya satın almayı teklif ediyor.

Programın katılım koşullarında ayrıntılarıyla belirtilmiş olan şartlara uyan filmleri satın almayı teklif eden Panasonic’in film çekilirken göz önünde bulundurulmasını beklediği kriterler ise www.panasonic-broadcast.com adresinde yayınlanıyor.Panasonic Türkiye Profesyonel Projektörler, Görüntü Sistemleri ve Yayıncılık Ürünleri Kategori Yöneticisi Uğur Çağlar programla ilgili şunları söylüyor: “Teknolojideki son yenilikler, üçüncü boyutun bundan böyle kalıcı olacağına işaret ediyor. 3D dinamik, çekici içerikler yaratıyor ve hem film izleme deneyimini hem de sektörü tamamen değiştiriyor. Panasonic’in bu inisiyatifi, film sektörünün 3D dünyasına ilerlediği bu dönemde sinemacıların yeni ve heyecanlı içerikler üretmeleri için tasarlandı.”Panasonic, 3DA1 kamera satın alan sinemacıları, 3-4 dakika uzunluğunda kısa metrajlı ve yaratıcı 3D filmler çekmeye davet ediyor. Sinemacılar ürünü satın aldıktan sonra Panasonic web sayfasındaki adımları takip ederek programa kayıt olabiliyor.Türkiye’nin de dahil olduğu program 31 Mart 2011 tarihine kadar devam edecek. Panasonic’in programa katılım web sayfası 15 Nisan 2011 tarihine kadar açık kalacak.Daha fazla bilgi ve katılım koşulları için www.panasonic-broadcast.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun