Donanim 11 MAYIS 2011 / 14:01

Packard Bell tasarımı ürünlere yansıdı

Packard Bell 2008 yılında başlayan hızlı gelişimini yeni ürün ailesiyle birleştiriyor. Tablet ve masaüstü ürünleri ön planda.Packard Bell dün gerçekleştirdiği bir basın toplantısıyla; ‘hepsi bir arada’, notebook, netbook ve tablet bilgisayar kategorisindeki yeni ürün ailesini tanıttı. En dikkat çekici ürünler Liberty Tab ve OneTwo S oldu.

Toplantıda ilk söz alan Packard Bell Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölge Direktörü Giuseppe Mastandrea markanın 2008 ve 2010 yılları arasında dünyada 5 kat büyüdüğünü, Türkiye’de 2010 yılındaki büyümenin yüzde 30 olduğunu söyledi.

Mastandrea’dan sonra kürsüye çıkan Packard Bell Ürün Pazarlama Başkanı Pascal Guyon ise markanın yeni ürün gamını detaylı bir sunumla tanıttı.

Liberty Tab Android 3.0 ile geliyor

Ailenin en küçük üyesi 10 inçlik Liberty Tab, Android 3.0 (Honeycomb) işletim sistemine sahip ve Nvidia’nın Tegra 2 işlemcisini kullanıyor. Cihaz bu sayede oyun dahil her türlü multimedya uygulamasını başarılı bir şekilde çalıştırıyor.

10 saate yakın bir pil ömrü olduğu belirtilen üründe bulunan HDMI çıkışı sayesinde tabletinizi bir TV’ye bağlayarak oyun konsolu veya medya oynatıcı olarak kullanabiliyorsunuz.

[caption id="attachment_25611" align="alignnone" width="455" caption="Liberty Tab Android 3.0 işletim sistemiyle geliyor"][/caption]

Masaüstünde zarafet

OneTwo S ise ‘hepsi bir arada’ kategorisindeki 20 inçlik yeni ürün ve kasasız tasarımıyla küçük ofisler ve ev kullanıcıları için büyük avantaj sağlıyor.

1920 x 1080 piksel (Full HD) çözünürlüğe sahip ekrana sahip ürün; zengin renk seçeneği, konforu artıran ayak yapısı ve kolay kurulum özellikleri ile ön planda.

OneTwo S’de en önem verilen nokta, ailenin diğer ürünleri gibi ‘sosyal paylaşım’. Bu alanda kullanıcıya birçok rahatlık sağlanmış. Packard Bell Dokunmatik Portal, internetteki her türlü içeriğe ve sosyal ağlara kolay erişim sağlıyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun