Donanim 27 NİSAN 2010 / 12:08

Özel annelere HTC'den özel telefonlar

Anneler Günü'nde hediye edeceğiniz HTC markalı akıllı telefon ile annenizi sevindirmek pek kolay olacak.

Anneler Günü'nde hediye edeceğiniz HTC markalı akıllı telefon ile annenizi sevindirmek pek kolay olacak.


HTC, Anneler Günü için annesine değerli bir hediye arayanlara birbirinden akıllı telefon alternatifleri sunuyor. HTC'nin HD2, Hero ve Touch2 modellerinden biri ile annenizi mutlu edebilir ve farklı bir hediye alternatifi sunabilirsiniz.HTC HD2 ile geniş ekranda internet ve video keyfi

Windows Mobile 6.5 işletim sistemi üzerinde çalışan HTC'nin ince tasarımıyla göz alan telefonu HTC HD2, annenizi mutlu edecek nitelikte. Cihazın 4,3 inç yüksek çözünürlüklü kapasitif dokunmatik ekranı web siteleri, Microsoft Office dosyaları, PDF belgeler ve resimleri tek bir parmak dokunuşu ile kolayca görüntülemeye, büyütmeye veya yeniden boyutlandırabilmeye; ekran üzerindeki klavye de hızlı, verimli ve doğru yazmaya olanak tanıyor. HTC Sense kullanıcı arayüzü de kişilerle iletişim geçmişini ses, mesaj, Facebook ya da e-posta diye ayırmadan tek bir "kişi görüntüsü" altında görerek anneniz sevdikleriyle sürekli iletişimde kalma, onlara yakın olma olanağı buluyor. Cihazın özellikleri arasında 5 megapiksel kamera, 3G geniş bant bağlantı ve WiFi bağlantısı da bulunuyor.

Kahraman annelere HTC Hero yakışır

HTC'nin tüm dünyada büyük beğeni kazanan ödüllü akıllı telefonu HTC Hero, küçük ölçüleri ve hafifliği ile annenizin çantasında yerini hemen alacak. Android işletim sistemi üzerinde çalışan HTC Hero, şık tasarımı ve HTC Sense teknolojisi ile annenize sezgisel bir iletişim deneyimi sunuyor. Eğime sahip açılı köşeleri ve açılı alt bölümü ile ele tam oturan telefon, konuşma sırasında yüze tam uyum sağlayarak annenize rahat bir telefon görüşmesi yapma şansı veriyor. Hero, kirlenmeyi önlemek, daha uzun ömürlü ve parlak olmasını sağlamak için ekranı parmak izi yapmayan Teflon kaplamayla giydirilmiş. Cihazın arama tuşu daha doğal ve bağlamsal arama yapmaya, Twitter'da ya da cihaz içinde aradıklarınızı ve posta kutunuzdaki e-postaları kolaylıkla bulmaya, listenizdeki kişilerin yerlerini belirleyebilmeye olanak tanıyor. Cihazın özellikleri arasında 3.2 inç HVGA ekran, GPS, dijital pusula, 3.5 mm stereo kulaklık çıkışı, 5 megapiksel otomatik odaklı kamera ve genişletilebilir MicroSD hafıza da yer alıyor.

HTC Touch2

Windows Mobile 6.5 işletim sistemi üzerinde çalışan HTC Touch2, tam dokunmatik ekran deneyimi ve ele rahatça oturan küçük tasarımı ile tüm bilgileri annenizin parmaklarının ucuna getiriyor. Cihaz hava durumu güncellemeleri ve popüler uygulamalara hızlı ve dokunmatik erişim sağlayan kullanıcı arayüzü TouchFLO, Google Maps for Mobile ile güçlü mesajlaşma ve internet tarama gibi daha pek çok özellik sunuyor. HTC Touch2 ile anneniz birden fazla e-posta hesabını rahatlıkla yönetip kontrol edebiliyor; masaüstü bilgisayar tarzındaki internet sayfalarını tam olarak görüntüleyerek bu sayfalardaki içerikleri gerektiği gibi görebiliyor. Windows Phone sayesinde de anneniz "Windows Marketplace for Mobile" üzerinden çok sayıda uygulamaya kolaylıkla erişebiliyor, bu uygulamaları HTC Touch2'ye indirebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun