Donanim 31 OCAK 2011 / 11:54

Oyuncak değil USB bellek

DataStar, çocukların sevdiği çizgi roman kahramanlarının görünümünde USB bellekleri satışa sundu. Trus markalı USB bellekler 4GB kapasiteyle ve tavşandan maymuna, Hello Kiti’den kaplana kadar 11 farklı ve sevimli tasarımla sunuluyor.

DataStar'ın USB bellekleri, soğuk, metal görünümde bellek taşımak istemeyen, özellikle gençlere hitap ediyor.DataStar Ürün Müdürü Atilla Dandiboz, Trus firmasının farklı tasarımlarda USB bellek ürettiğini belirterek, söz konusu belleklerin şık ve sevimli tasarımlarının yanında kaliteli olduğunu vurguluyor. Dandiboz, talep olması durumda daha farklı tasarımda USB bellekleri de getirmeyi planladıklarını ifade ediyor.DataStar, Trus’un şu an için 11 farklı model USB belleğini satışa sundu. Anahtarlık süsü olarak da kullanılabilen bu USB belleklerin her biri 14 dolarlık fiyata sahip.

ETİKETLER : bellek oyuncak usb
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun