Donanim 23 TEMMUZ 2012 / 15:17

Oyun severler, Xcellerator'ı yeniden tasarladı

Exper'in oyun canavarı yenilendi!

Exper, oyun oynamak için özel olarak tasarlanan Xcellerator'ı oyun severlerin istekleri doğrultusunda yenilendi. Cihazda Intel’in 3. Nesil Core K serisi işlemcisi kullanıldı.“Gerçek Oyun” sloganıyla satışa sunulan seri, Türkiye'deki 4 bin oyun severin istekleri doğrultusunda tasarlandı. Her bütçedeki oyunseverin ihtiyaçlarını karşılama adına 5 farklı modelle satışa sunulan seri, özel tasarımlı sessiz kasası ve güçlü bileşenleriyle oyun deneyimini en verimli noktaya çıkartmayı amaçlıyor. Intel’in 3. Nesil Core K serisi işlemci ailesine sahip seri, fabrika çıkışı overclock özelliğiyle oyun severlere yüzde 30'a varan ekstra performans vadediyor. Bunun yanı sıra  hava sirkülasyonunu iyi derecede yapan bir kasaya sahip cihaz, soğutma sistemi ve geliştirilmiş güç kaynağıyla kullanıcılarına oldukça verimi bir kullanım öneriyor.

Grafik performansı konusunda Nvidia GeForce GTX 1, 1.2 ve 1.5 GB'lık ekran kartlarına güvenen seri, HD film izlemeyi, 3B oyun oynamayı, film - müzik düzenlemeyi ve tasarım yapmayı kolaylaştırıyor. TB SATA depolama kapasitesine ek olarak SSD sürücüsü sayesinde oyunların 4 kat daha hızlı yüklenmesini ve kayıt işlemlerinin 6 kat daha hızlı yapılmasını sağlayan cihaz, 8 GB Dual DDR3 belleğe sahip.

Türkiye genelinde 200'ü aşkın teknik servisin yanısıra 7 gün 24 saat çağrı merkezi desteği sunan Exper’in 3 yıl garantisine sahip olan yeni Xcellerator SX75, X73, X54, SX53 ve X52'den birini satın alanlar Battlefield 3 oyununa da sahip olabilecekler.

Cihazlar, 1300 dolardan başlayan fiyatlarla kullanıcıların beğenisine sunuldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun