Donanim 17 ARALIK 2009 / 08:15

Ovi Store günde bir milyon indirme sağlıyor

Nokia, Ovi Store'un yeni versiyonunu sunmaya hazır.

Nokia, Ovi Store'un yeni versiyonunu sunmaya hazır.


 

Nokia, Londra'da düzenlenen bir etkinlikte Ovi Store'un tamamıyla yeni bir versiyonunu sunmaya hazır olduklarını duyurdu. Ayrıca Ovi Store'un piyasaya çıkışından bugüne dek büyük bir gelişim göstererek gün içinde yaklaşık bir milyon indirme oluşturabileceğini açıkladı.

Ovi Store piyasaya çıktıktan üç ay sonra, Nokia Ovi Store'un toplamda 10 milyon indirme oluşturduğunu söyledi. Apple ise App Store'un ortaya çıkışının ilk iki ayında 100 milyon indirim ve 1 yıl sonra 1.5 milyar indirimi aşmıştı. Günde bir milyonluk oranında, bu kadar çok indirime ulaşmak Nokia'nın dört buçuk yılını aldı.

Bu büyüme büyük olasılıkla gelecek sene yeni Store'un piyasa çıkışı ile daha da artacak. Ovi Store'un, indirmeler, MOSH ve WidSets dahil Nokia'nın çeşitli içerik dağıtım kanallarını güçlendirmek üzere bir geçici önlem olarak tasarlandığı belirtiliyor.

 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun