Donanim 20 OCAK 2009 / 09:01

Online mortgage danışmanlık hizmeti

Mortgage uzmanlığından sadece şube ve telefon üzerinden değil, internet üzerinden de yararlanılmasını sağlayan online danışmanlık sistemi hayata geçiyor.

Mortgage uzmanlığından sadece şube ve telefon üzerinden değil, internet üzerinden de yararlanılmasını sağlayan online danışmanlık sistemi hayata geçiyor.


Garanti Bankası’nın gerçekleştirdiği sistemde www.garantimortgage.com sitesini ziyaret eden kullanıcılar, hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında Mortgage Uzmanları’yla online görüşme yaparak, mortgage hakkında merak ettikleri soruları yöneltebilecek ve yanıt alabilecek. Ziyaretçiler, çalışma saatleri dışında merak ettikleri konularda Mortgage Uzmanları’na e-posta gönderebilecek. Sitenin hizmete girmesiyle, uzmanlara, 700’ü aşkın şube ile Türkiye’nin mortgage çağrı merkezi 444 EVİM’in (444 3846) yanı sıra web sitesinden de ulaşılabilecek.


Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Garanti Bankası Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil, farklı alanlarda da kullanılması düşünülen online danışmanlığın, Garanti müşterileri tarafından, özellikle uzmanlık ve bilgi servisleri alanında etkin olarak tercih edileceğini belirtti. Erbil, yaptığı açıklamada, “Özellikle mortgage gibi Türkiye için yeni olan bir konuda uzmanların danışmanlık hizmeti vermesi oldukça önemli. Böyle bir yeniliğe adım atarken, uzmanlarımıza her kanaldan ulaşılmasının büyük önem taşıdığını düşünerek mortgage ile başlamaya karar verdik. Bu servis, önümüzdeki dönemde birçok kanalla entegre olarak çalışacak. Mortgage danışmanlığının, hizmet kalitemizi artırmak ve müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak açısından çok önemli bir adım olduğuna inanıyoruz.” dedi.