Donanim 24 KASIM 2008 / 08:26

Olympus'un yeni gözdesi: Olympus SP-565 UZ

Olympus'un yeni modeli Olympus SP-565 UZ, gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor.

Olympus'un yeni modeli Olympus SP-565 UZ, gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor.


Olympus SP-565 UZ'de 20X zoom özelliğinin yanı sıra çift görüntü sabitleyici de bulunuyor. Böylece çekim anında oluşabilecek sarsıntılar nedeniyle oluşan bulanıklık ve hareket eden nesnelerin bulanık çıkması engelleniyor.


13.5 fps hıza kadar seri çekim modu bulunan SP-565 UZ, en çok kullanılan 23 sahne modunu hafızasında saklama özelliğine sahip. Olympus'un geliştirdiği True Pic III görüntü işlemcisi ise görüntü kalitesini otomatik olarak yükseltiyor.


Gelişmiş yüz algılama teknolojili sahip makine, 16 ayrı yüze kadar otomatik algılıyor. Bunlara ek olarak, gölge ayarı teknolojisi de koyu alanlara sahip fotoğraflarda pozlamayı geliştirmeye yardımcı oluyor. Perfect Fix özelliği ise, çekilen fotoğrafı sadece tek bir düğmeye basarak o anda düzeltebiliyorsunuz. Dahili belleğe ek olarak, hem xD-Picture Card hem de Micro SD saklama seçenekleri sunuluyor.


www.olympus.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun