Donanim 07 KASIM 2009 / 14:29

Olympus FE-4000 cebinize sığabiliyor

12 megapiksel özelliğe sahip olan FE-4000 bir cebe veya çantaya kolaylıkla girebiliyor.

12 megapiksel özelliğe sahip olan FE-4000 bir cebe veya çantaya kolaylıkla girebiliyor.


Olympus FE-4000, 4x geniş açı optik zoom sayesinde grup portreleri çekimlerini kolaylaştırıyor. Model, her seferinde keskin ve net fotoğraflar için AF takip özelliği ve i-Auto modu sunuyor. Kullanıma hazır geniş Sihirli Filtreler (Düğün, Pop Art, Eskiz ve İğne Deliği) yelpazesi de fotoğraflara yaratıcı bir dokunuş kazandırıyor. Gelişmiş yüz algılama teknolojisinden dijital görüntü sabitlemeye kadar uzanan diğer özelliklerle, kusursuz çekimlerin elde edilmesi mümkün. Ayrıca bu görüntüler 6,9 cm (2.7 inç) LCD ekranında izlenebiliyor.

Çekme, oynatma, LCD'de izleme ve de silme gibi ana fonksiyonlar "Tek tuş, tek fonksiyon" tasarım prensibi sayesinde tek bir tuşa basarak kolayca etkinleştiriliyor. Bu pratik özelliklerin tümü xD-Picture Card ve microSD uyumluluğuyla tamamlanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun