Donanim 27 MART 2009 / 10:41

Olympus μ ailesinin yeni yüzü: µ-5000

Yeni Olympus µ-5000'in metal gövdesi, nesnenize her zaman yakın olabilmenizi sağlayan 5x optik zoomlu bir lens sunuyor.

Yeni Olympus µ-5000'in metal gövdesi, nesnenize her zaman yakın olabilmenizi sağlayan 5x optik zoomlu bir lens sunuyor.


Yeni Olympus fotoğraf makinesinin "İkili Görüntü Sabitleme" özelliği, elin titremesinden kaynaklanan bulanıklıkların önlenmesine yardımcı oluyor. “Kusursuz Çekim Ön İzleme“ özelliği, çekimden önce çeşitli ayarların 6,9cm/2.7 inç HyperCrystal II LCD ekran üzerindeki çerçeve penceresinde birbiriyle çoklu olarak izlenmesini ve karşılaştırılmasını sağlıyor.


Ultra ince µ 5000 modeli Metalik Pembe, Atlantik Mavisi ve Gece Siyahı renklerine sahip. Yeni Güzellik Modu nihai çekimdeki kusurları gideriyor ve yenilikçi Akıllı Otomatik Modu en sık karşılaşılan beş sahne tipini otomatik olarak algılıyor ve ayarları bunlara göre yapıyor. Özellikle geniş veya yaratıcı çekimler için makinenin üzerinden Panorama modu da dahil edilmiş. Klasik serisinin üç yeni üyesinin tümünde menüler 39 dilde ve de xD-Picture kart ve microSD kart uyumlu.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun