Donanim 25 MAYIS 2010 / 12:16

Olympus µ Tough 8010 piyasada

Dayanıklılığı ile öne çıkan cihaz, her ortamda fotoğraf çekebilme imkanı tanıyor.

Dayanıklılığı ile öne çıkan cihaz, her ortamda fotoğraf çekebilme imkanı tanıyor.


Su geçirmez, darbe ve donmaya dayanıklı olan Olympus µ Tough 8010 piyasaya sürüldü. Cihazla 14 megapiksel çözünürlüğü sayesinde çarpıcı kalitede fotoğraflar ve HD kalitesinde video çekilebiliyor.

Olympus'un yeni cihazı hayatın her alanında fotoğraf çekmeyi kolaylaştırıyor. Eksi 10 dereceye kadar donmaya karşı dayanıklı olan cihazla su altına 10 metre kadar da dalınabiliyor. Ayrıca 100 kg kuvvet altında ezilmelere dayanıklı olan µ Tough 8010, 2 metre yükseklikten düşse bile herhangi bir hasar görmüyor.

Gümüş ve siyah renk seçenekleriyle piyasaya sürülen ürün, USB bağlantısıyla şarj olabiliyor. Cihazla ilgili ayrıntılı bilgilere www.olympus.com.tr adresinden ulaşmak mümkün.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun