Donanim 13 AĞUSTOS 2008 / 08:13

Olimpiyat ruhu Facebook’ta

Olimpiyatları yakından takip ediyorsanız Facebook’taki bir uygulama ile hem bilginizi ölçebilir, hem de ülkenize puanlar kazandırabilirsiniz.

Olimpiyatları yakından takip ediyorsanız Facebook’taki bir uygulama ile hem bilginizi ölçebilir, hem de ülkenize puanlar kazandırabilirsiniz.


Facebook’taki “MyPicks Beijing 2008” adlı uygulama kullanıcıların Olimpiyatlar’daki müsabakalarda madalya kazananları tahmin etmeleri temeline dayanıyor. Kullanıcılar uygulama sayesinde bilgilerini ölçtükleri gibi bu yılın madalya sahiplerini tahmin ederek çevrimiçi olarak yarışabiliyor. Her başarılı tahminde kullanıcılar ülkeleri adına puan toplayabiliyorlar. Olimpiyatlar 24 Ağustos günü sona erdiğinde en yüksek puanı alan ülke “MyPicks Beijing 2008 Oyunları”nın galibi ilan edilecek. “MyPicks Beijing 2008” Sun Microsystems’ın “zembly” adlı tarayıcı tabanlı yeni sosyal uygulama geliştirme ortamı kullanılarak geliştirilmiş.


Bilgi için: http://apps.facebook.com/mypicksbeijing/Home

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun