Donanim 16 HAZİRAN 2009 / 11:37

Öğrencilerin internetteki sınıfı

Superonline internet üzerinden kullanılan eğitim destek paketi “Süper Sınıf’ı, Okulistik işbirliğiyle öğrenci ve velilerin hizmetine sundu.

Superonline internet üzerinden kullanılan eğitim destek paketi “Süper Sınıf’ı, Okulistik işbirliğiyle öğrenci ve velilerin hizmetine sundu.


Superonline'ın yeni eğitim destek paketi "Süper Sınıf", yaz tatili boyunca da açık. Süper Sınıf yaz tatilinde öğrencilere, biten öğretim yılında öğrendiklerini tekrar etme ve yeni sınıflarına hazırlanma fırsatı sunacak. İlköğretim 1. sınıftan 8. sınıfa kadar olan öğrencilerin eğitim hayatını kolaylaştırmak için hazırlanan "Süper Sınıf"la çocuklar; evden eğlenerek, sıkılmadan, okuldaki derslerini tıpkı öğretmenleri anlatıyormuşçasına, sesli ve görsel animasyonlarla bilgisayar başında tekrar edebilecekler. Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, derslerini kapsayan "Süper Sınıf"; öğrenci ve velilere sesli, görsel ve etkileşimli bir içerik sağlıyor. Süper Sınıf'ın içeriği, Superonline-Okulistik işbirliği ile öğrencilere kapsamlı bir şekilde sunuluyor. "Süper Sınıf"a üye öğrenciler; sesli ve görsel konu anlatımları, yardımcı elektronik ders kitapları, eğitsel bilgisayar oyun ve etkinlikler, yeni öğretim programlarına uyumlu binlerce çözümlü soru ve yılda sekiz defa on-line değerlendirme sınavı uygulamalarından yararlanabiliyor. Superonline üyelerine aylık 5 TL veya yıllık 36 TL'lik avantajlı fiyatlarla sahip olunabilecek "Süper Sınıf"a üye olmak isteyenlerin www.superonline.net/supersinif ‘ı ziyaret ederek gerekli işlemleri gerçekleştirmeleri yeterli olacak.