Donanim 07 EYLÜL 2010 / 11:58

Nokia'nın yeni kampanyasında Pamela Anderson yer alıyor

N8 akıllı telefon için bir talihliye Pamela ile aynı filmde oynama şansı veriliyor.

N8 akıllı telefon için bir talihliye Pamela ile aynı filmde oynama şansı veriliyor.


Nokia akıllı telefonu N8'in reklam kampanyasında Pamela Anderson yer alıyor. Finli marka, Gossip Girls dizisinden Ed Westwick'in de yer alacağı kısa reklam filmde bir talihliye de yer vereceğini duyurdu. Talihli adayı olabilmek için Nokia'nın kampanya linkini Facebook üzerinden beğenmek yeterli olacak.

The Commuters isminde olacak kısa film 20 Eylül'de Londra'da çekilecek. Çekimler Nokia N8 ile gerçekleştirilerek akıllı telefonun HD video çekim yapabilme özelliği öne çıkarılacak.

Kampanya ile ilgili detaylar ve Pamela Anderson ile aynı filmde yer alabilmek için http://www.starwithpam.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun