Donanim 17 ŞUBAT 2009 / 12:43

Nokia'dan yeni ürün ve servisler

Nokia, GSMA Mobile World Congress’te yeni telefonlarını tanıttı.

Nokia, GSMA Mobile World Congress’te yeni telefonlarını tanıttı.


Nokia'nın duyurduğu E75 ve E55, dünya genelinde e-posta kutularına erişim sağlarken, Nokia’nın gelişmiş e-posta çözümlerini de içeriyor. Öte yandan markanın Navigator serisinin en yeni üyesi Nokia 6710 Navigator ile Nokia 6720 Classic ürünleri kullanıcıların beğenisine sunuldu.


Nokia E75, kayar Q klavyesi ve üç adımda kolay e-posta kurulumuna sahip. Nokia Messaging servisini içermesiyle dikkat çeken ürün, bu özellikle Yahoo, Gmail ve Hotmail gibi e-posta hesaplarını kullanma olanağı sunuyor. Mail for Exchange ve IBM Lotus Notes Traveler sayesinde, kurumsal e-posta kutularının yüzde 90’ından fazlasına doğrudan erişilebiliyor. Mesajlaşmayı pratik hale getiren E55, yeni küçük Q klavyeyle geliyor ve yaklaşık bir aylık bekleme süresi sağlıyor.


Nokia 6710 Navigator, bağımsız bir GPS cihazından beklenen tüm özellikleri tümleşik bir mobil cihazın avantajlarıyla birlikte sağlıyor. Yeni Navigator tarafından sunulan cihaz, gerçek zamanlı sür ve yürü navigasyonunun ve tam bölge haritalarının yanı sıra özel navigasyon tuşu, zumlama için dokunmatik alan ve geniş ekran gibi donanımsal ögeler de içeriyor.


Nokia 6720 classic ise aktif gürültü giderme özelliğiyle yüksek kalite ses deneyimi ve yüze tam oturan özel tasarım sunuyor.


Nokia ayrıca içerik ve uygulama mağazası Nokia Ovi Store'u da etkinlik kapsamında duyurdu.


www.nokia.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun