Donanim 13 KASIM 2008 / 09:21

Nokia'dan yeni bir akıllı telefon: E63

Nokia, Eseries'in yeni telefonu Nokia E63’ü kullanıcılara sunacağını duyurdu.

Nokia, Eseries'in yeni telefonu Nokia E63’ü kullanıcılara sunacağını duyurdu.


QWERTY klavyeyle mesajlaşma olanağı tanıyan Nokia Eseries cihaz yelpazesi Nokia E71’den sonra Nokia E63 ile daha da genişliyor. Nokia E63, yakut kırmıızısı ve koyu mavi olmak üzere iki yeni renk seçeneği ile sunuluyor. Wi-Fi bağlantı, Mail for Exchange’e kolayca ulaşabilme, tek tıkla rehbere, takvime ve e-postalara erişim imkanı sunan tuşlara sahip olma gibi özellikler Eseries'in bu yeni modelinde de korunuyor.


Nokia E63, tek bir tuşla mod değiştirme özelliğine sahip. Böylece kurumsal e-posta, randevular ve intranet verilerinin görüntülendiği ekrandan çıkıp, resimlerin, kişisel postaların, blogların veya web sitelerinin kısa yollarının görüntüleneceği kişisel moda geçiş yapılabiliyor. Nokia E63, kullanıcıların PC’leri kapalıyken bile içindeki dosyalara kolayca erişmelerini sağlayan Files on Ovi hizmetini de içeriyor. Cihazı alan herkes 1GB’lık çevrimiçi dosya saklama özelliğine ücretsiz olarak sahip oluyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun