Donanim 11 TEMMUZ 2012 / 15:52

Next&NextStar yeni navigasyon cihazını tanıttı

Next&NextStar, geliştirdiği yeni navigasyon cihazı YE-G 535'i kullanıcılarının beğenisine sunuyor. İGO Primo 2.0.1 sürücü uyarıları sistemi ve gelişmiş otoyol ekran bilgisiyle kullanıcıların gidecekleri yere daha rahat ulaşmasını sağlıyor. Kullanıcıların tüm lokasyonları bulabilmeleri için tasarlanan cihaz, her türlü güzergahta rahatlıkla ve anlaşılır biçimde yolu takip edebilmek için kullanım kolaylığı sağlıyor. 664+MHZ yüksek hızlı işlemcisine sahip navigasyon cihazı, dokunmatik ekranı sayesinde kullanıcıların daha rahat menü kullanmasına imkan tanıyor.

Bunun yanı sıra alınacak ekstra bir aparatla canlı trafik bilgilerini de alabilen cihaz, kullanıcıları trafiğin yoğunluğuna göre rota belirlemesini sağlıyor. Satış sonrasında da kullanıcılarına hizmet vermeyi sürdüren şirket, oluşabilecek tüm koşullarda, teknik destek veriyor.

Next&NextStar YE-G 535 navigasyon cihazı 239 lira fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun