Donanim 15 ARALIK 2008 / 15:08

Netsafe A.Ş. VPNC konsorsiyumunda

Amerikan Bilgi Teknolojileri Güvenliği Belgelendirme ve Uluslararası Ticaret Birliği VPNC konsorsiyumuna kabul edilen ilk Türk BT şirketi Netsafe A.Ş. oldu.

Amerikan Bilgi Teknolojileri Güvenliği Belgelendirme ve Uluslararası Ticaret Birliği VPNC konsorsiyumuna kabul edilen ilk Türk BT şirketi Netsafe A.Ş. oldu.


1999 yılında kurulmuş olan VPNC'de (Sanal Özel Ağ Konsorsiyumu) Bilgi Teknolojileri Güvenliği konusunda faaliyet gösteren IBM-ISS, Cisco, Checkpoint, Microsoft, Sonicwall, Watchguard, Nokia, D-Link ve Juniper gibi şirketler yer alıyor.


 


Netsafe, Bütünleşik Tehdit Yönetimi, Bilişim Güvenliği Yönetimi, saldırı tespit ve önleme, VPN çözümleri, Anti-Virüs/Anti-Spam, kimlik doğrulama ve Websorbent İçerik Filtreleme sistemleriyle Türkiye’nin yanı sıra dünya pazarlarında da faaliyet gösteriyor. Netsafe internet ve ağ güvenliği sistemlerine yönelik pazara sunduğu Smart, Sharp, Genius ve Maestro modellerinin tüm güncellemelerini Türkiye’deki kendi sunucuları üzerinden yapıyor ve ürünler 5651 sayılı yasanın gerekliliklerini destekliyor.


 www.net-safe.com.tr


" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun