Donanim 26 AĞUSTOS 2010 / 12:25

Navigon AppStore'da 1 yaşına bastı

Navigon'un uygulama mağazası AppStore'a girişinin birinci yaşgünü 1 milyondan fazla kullanıcıyla kutlandı.

Navigon'un uygulama mağazası AppStore'a girişinin birinci yaşgünü 1 milyondan fazla kullanıcıyla kutlandı.


Navigasyon sistemleri üreticisi Navigon, iPhone için geliştirdiği navigasyon uygulaması MobileNavigator'un birinci yaş gününü kutladı. Dört gün boyunca MobileNavigator'un Avrupa uygulamaları ile diğer birçok ülkenin uygulamalarında yüzde 50'ye varan indirimler yapan Navigon, indirim kapsamında olan uygulamalara Traffic Live (Canlı Trafik) ve Panorama View 3D (Panoramik 3D Görüntü) özelliklerini de dahil etti.

Navigon'un iPhone için geliştirdiği uygulama birinci yılında dünya çapında bir milyondan fazla iPhone cihazını navigasyon cihazına dönüştürdü.

iPhone platformunda çalışan ilk zengin özellikli navigasyon uygulaması olan MobileNavigator, iPhone kullanıcıları için navigasyon cihazının tüm işlevlerini becerikli iPhone platformuyla bir araya getiriyor. Şimdiye dek 6 kez ücretsiz olarak güncellenen Navigon uygulaması, her bir uygulama güncellemesiyle iPhone navigasyon pazarı için de yeni standartlar belirliyor.

Özellikleri saymakla bitmiyor

MobileNavigator'un öne çıkan özellikleri arasında karmaşık otoban ve kavşakları gerçeğe yakın fotoğraf görüntüsü ile sunan Reality View Pro ile sürücülerin en yakın uygun park yerlerini bulmalarına yardımcı olan Akıllı Park özelliği yer alıyor. MobileNavigator ayrıca iPhone'un bağlantı özelliklerini Traffic Live, Google Local Search (Yerel Arama), canlı hava durumu bilgisi ve Facebook ile Twitter bağlantıları gibi uygulama hizmetlerini cihazla bütünleştiriyor.

Panorama View 3D uygulaması, bulunulan ortamın etkileyici 3 boyutlu görüntülerini NASA'nın yükseklik bilgilerini kullanarak sunuyor. NAVIGON MyRoutes kişiselleştirilmiş güzergah önerilerini akıllı, kişiye özel yönlendirme özelliği ile yepyeni bir seviyeye taşıyor ve her biri harita üzerinde görülebilen, mesafe ile tahmini varış sürelerini de içeren üç adet seçenek sunuyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun