Donanim 16 MART 2012 / 12:36

My Book Thunderbolt Duo ile iki kat fazla veri güvenliği

My Book Thunderbolt Duo ile iki kat fazla veri güvenliği

Western Digital, profesyoneller ve Mac kullanıcıları için beş alanda çift güvenlikli veri koruma esnekliği sağlayan thunderbolt teknolojisine sahip sabit sürücüsü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Thunderbolt Duo, thunderbolt teknolojisi ile yüksek hızlı depolama cihazlarını herhangi bir masaüstü veya diz üstü bilgisayara bağlanmak için yeni yöntem getirirken, video ve müzik dosyalarını düzenleme gibi görevlerin yanı sıra grafik bakımından yoğun projeleri tamamlamak gibi çok görevli aktiviteleri de gerçekleştirebiliyor.

Yaratıcı profesyoneller için video, müzik ve fotoğraf gibi büyük ebatlardaki dijital içeriği depolama konusunda rahatlık sağlayan sürücü, WD sürücüsü ile hızlı bilgi akışını sağlarken, kullanıcılara bilgisayarlarındaki depolanan verileri yedeklemek için de güvenli bir yöntem sunuyor.

Konuya değinen WD’nin Tüketici Depolama Çözümleri Genel Müdürü Jody Bradshaw, hızlı ve etkili iş akışı için geliştirilen sürücünün, kullanıcılara yüksek performanslı çevre birimlerinin papatya dizilimi yapmasına imkan tanıdığını belirtirken, ikili thunderbolt yuvasıyla kullanımda esneklik sağladığını ifade etti.

My Book Thunderbolt Duo,  699,99 dolar(4 TB) ve 799,99 dolar (6 TB) ‘dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun