Donanim 13 AĞUSTOS 2012 / 11:22

M&W'dan hem el, hem de sırt çantası

M&W’nun ürettiği BWS model bilgisayar çantası, kullanıcılarının gereksinimlerine göre hem el, hem de sırt çantası olarak kullanılabiliyor. İstenildiğinde el çantası, istenildiğinde sırt çantası olarak kullanılabilen ürün, su geçirmez 1900D kumaş ve deriden meydana geliyor. Elde taşınan bir bilgisayar çantası görünümündeki ürün, arkasındaki fermuarlı bölümde gizlenmiş olan sırt omuzlukları çıkarılarak kolay bir şekilde sırt çantasına dönüştürülüyor. Aynı şekilde omuzluklar fermuarlı bölüme gizlenerek tekrar el çantası haline getirilebilen ürün, kullanıcılara farklı kullanım seçeneği sunuyor.

Kullanıcı gereksinimlerine göre üretilen M&W BWS bilgisayar çantası, 45 lira fiyat etiketiyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun