Donanim 06 OCAK 2009 / 15:00

Müzikseverlere Nokia müjdesi

Nokia'nın müzikseverler için yeni seçeneği dokunmatik ekranlı 5800 XpressMusic, çok yakında Türkiye pazarında.

Nokia'nın müzikseverler için yeni seçeneği dokunmatik ekranlı 5800 XpressMusic, çok yakında Türkiye pazarında.


Nokia 5800 XpressMusic’i almak isteyenler, www.nokia.com.tr adresine kayıt yaptırarak, sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalıyor. Bunun için www.nokia.com.tr adresini ziyaret ederek, hem cihaz hakkında güncel bilgilere ulaşmak hem de cihazın fiyatını ve satılacağı mağazaları öğrenmek için sitedeki formu doldurmak yeterli. 


Yurtdışında kısa süre önce satışa sunulan Nokia 5800 XpressMusic, yüksek bellek kapasitesi, güçlü hoparlörleri ve kolay senkronizasyon yeteneğini dokunmatik teknolojisiyle birleştiriyor. Cihaz, tek bir dokunuşla Share on Ovi, Flickr ya da Facebook gibi çevrimiçi topluluklar üzerinden fotoğraf ve video paylaşma olanağı sunuyor. Flash desteğiyle, kullanıcılara, internet üzerinde diledikleri tüm sitelerde sörf yapma becerisi de kazandırıyor.


Nokia 5800 XpressMusic, farklı kullanım şekillerine hitap etmek üzere, alfanümerik tuş takımı, sanal bilgisayar tarzında Q klavye, elektronik kalem ve pena ile birlikte sunuluyor.


www.nokia.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun