Donanim 11 ŞUBAT 2009 / 07:35

Müşteri odaklı bireysel emeklilik sitesi

Anadolu Hayat Emeklilik’in web sitesinin müşteri odaklı bir yapıya kavuşması için içeriği, tasarımı ve alt yapısı yenilendi.

Anadolu Hayat Emeklilik’in web sitesinin müşteri odaklı bir yapıya kavuşması için içeriği, tasarımı ve alt yapısı yenilendi.


Yeni tasarımla siteyi ziyaret edenlerin bireysel emeklilik işlemlerini daha hızlı ve kolay gerçekleştirmeleri hedefleniyor. www.anadoluhayat.com.tr adresindeki yenilenen web sitesinden, “bireysel emeklilik” ve “hayat sigortaları” ile ilgili her türlü güncel bilgiye ulaşmak mümkün. Kullanıcılar, emeklilik fonlarının performans karşılaştırmalarını yapabiliyor, fon fiyatlarını düzenli olarak takip edebiliyor ve fiyat değişimlerini tarih tarih izleyebiliyor. Web sitesinde bireysel emeklilik ve hayat sigortası ödemeleri kredi kartı ile yapılabiliyor ve makbuz alınabiliyor. Anadolu Hayat Emeklilik’in gerçekleştirdiği tüm kampanya ve güncel haberlere ulaşılabilen web sitesindeki anket bölümüyle, kullanıcıların görüşleri alınarak, sitenin düzenli olarak yenilenmesi hedefleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun