Donanim 06 OCAK 2009 / 08:49

Multimedya LCD monitörler

ASUS VH Serisi LCD monitörler multimedya uygulamalarında yüksek performans için Tam HD çözünürlükleri ve görüntü işleme teknolojileri ile donatılmışlar.

ASUS VH Serisi LCD monitörler multimedya uygulamalarında yüksek performans için Tam HD çözünürlükleri ve görüntü işleme teknolojileri ile donatılmışlar.


ASUS VH Serisi’nde 18,5 inç (46,9 cm), 21,5 inç (54,6 cm) ve 23,6 inç (59,9 cm) ekran boyutu seçenekleri sunan dört model bulunuyor. VH222, VH226 ve VH242 modelleri Tam HD 1080p çözünürlük desteği sunmaları sayesinde HD kaynaklardan gelen film ve oyun gibi görüntüleri tam netllikte görüntüleyebiliyorlar. Bu modellerde HD görüntü ve ses aktarımı için HDMI bağlantısına yer verilmiş. Ayrıca tüm VH serisinde stereo hoparlörler ve bazı modellerde dijital ses aktarımı için S/PDIF ses çıkışı bulunuyor.


VH Serisindeki tüm LCD monitörlerdeki, ASUS’a özgü Splendid Video Intelligence Teknolojisi beş ön ayar modu (Sinema, Oyun, Manzara, Gece Görüşü ve Standart) ile üç ten rengi (Doğal, Kırmızımsı ve Sarımsı) seçeneği içeriyor. Bu modlar için kısayol tuşları bulunuyor.


VH Serisi LCD monitörlerde ayrıca, görüntü yansımasını gideren Trace Free teknolojisi, kontrast oranını 20.000:1’e yükselten ASUS Akıllı Kontrast Oranı teknolojisi ve 4:3 görüntülerin geniş ekranda, bozulmadan oynatılmalarını sağlayan Aspect Control (En/Boy Oranı Kontrolü) gibi görüntü işleme özellikleri de yer alıyor. VH192C/VH192SC modeli ise gelişmiş optik film kullanan çevre dostu güç tasarrufu teknolojisinden yararlanarak %20’nin üzerinde güç tasarrufu sağlıyor. Bu model görüntü renk yoğunluğunu ve netliğini arttıran, görüntüyü keskinleştiren Color Shine parlak tip panel ile donatılmış.


www.asus.com.tr

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun