Donanim 01 KASIM 2009 / 11:50

MSI Big Bang serisi oyun ana kartları geliyor

Yüksek performanslı ana kart üreticisi MSI, Intel P55 platformu üzerinde inanılmaz grafik ve ses özelliklerine sahip ilk oyun serisi ana kartlarını piyasaya sürüyor.

Yüksek performanslı ana kart üreticisi MSI, Intel P55 platformu üzerinde inanılmaz grafik ve ses özelliklerine sahip ilk oyun serisi ana kartlarını piyasaya sürüyor.


Bu son teknoloji ürünü ana kart serisi, adını evrenin oluşum teorilerinden biri olan Büyük Patlama'dan alıyor. İlk Big Bang markalı ana kart olan Trinergy, NVIDIA SLI teknolojisi, THX TruStudio PC ve Creative EAX ADVANCED HD 5.0 ile QuantumWave ses kartı gibi üstün özelliklerin yanı sıra, MSI'nın en yüksek performanslı tasarımını da içeriyor.

NVIDIA nForce 200 SLI işlemciden güç alan Trinergy, oyun tutkunlarına üç ekran kartına kadar birleştirme özelliğiyle güçlü bir grafik kapasitesi sunuyor. Oyun ve sinema tutkunlarına yönelik tasarlanan QuantumWave ses kartı, kişiyi oyundaki ve filmdeki dünyanın tam ortasına götürürken orijinal sesleri aynen aktarıyor.

Yakında çıkması beklenen Big Bang Fuzion ana kart ise tek sistemde farklı üreticilerin ekran kartlarını desteklemek üzere tasarlanmış Lucid HYDRA motorunu içerecek. Böylece kullanıcılar, mevcut seçeneklerde olduğu gibi, birden çok ekran kartı kullanmak için tek bir üreticiye bağlı kalma zorunluluğundan kurtulacak. Bu kartın da 2009 yılı içinde piyasaya çıkması bekleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun