Donanim 26 EKİM 2009 / 12:38

Motorola, Droid duyurusunu yaptı

Motorola, web ekibi sayesinde henüz duyurmadığı telefonu Droid'in tüm detaylarını verdi. Sitenin verdiği detaylara göre telefon 28 Ekim'de ABD'de tüketicilerle buluşacak.

Motorola, web ekibi sayesinde henüz duyurmadığı telefonu Droid'in tüm detaylarını verdi. Sitenin verdiği detaylara göre telefon 28 Ekim'de ABD'de tüketicilerle buluşacak.


Verilen detaylara göre bu yeni Android telefon kaygan tuş takımı, CMDA bağlantısı (Verizon yoluyla) ve 5 megapiksel kamerasıyla dikkatleri üzerine çektiği gibi GPS, Wi-Fi, Bluetooth ve 3,5 mm kulaklık girişine sahip.

3.7 inç ekranı ile telefon yaklaşık 170 gr ağırlığında ve bir akıllı telefondan beklenebilecek tüm zil seslerini sunuyor size. Kamera tarafında ise kullanıcılar videoları saniyede 24 kareye varan DVD kalitesiyle çekebiliyor ve cihaz dijital zoom yeteneğine de sahip. Aynı zamanda cihaz, çift LED flaşa ve otomotik odağa sahip.

Android'in yerleşik tarayıcısı ise HTML 5 özelliğine sahip ve 2010 yılında Flash 10 desteği sağlayacak.

Telefona önceden yerleştirilmiş uygulamalar Amazon MP3, Facebook ve Google uygulamalarını içeriyor. Telefon ayrıca Google Voice aramasını destekleyecek.

Telefonun fiyatı hakkında henüz kesinleşmiş bir bilgi yok.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun