Donanim 09 ARALIK 2009 / 12:05

Mobil yaşamını Samsung ile renklendir

Samsung'un yeni bluetooth kulaklığı Samsung WEP490, canlı renkleri ile hayatınızı renklendiriyor.

Samsung'un yeni bluetooth kulaklığı Samsung WEP490, canlı renkleri ile hayatınızı renklendiriyor.


6 saatlik konuşma ve tek şarj ile 180 saat standby süresine sahip olan Samsung WEP490, arka planda oluşan farklı tondaki gürültülere göre ses netliği ayarlaması yapabilen otomatik ses kontrolü özelliği ile dikkatleri çekiyor. Rüzgar gürültüsünü/uğultusunu azaltma ve yankı giderme teknolojilerine ek olarak otomatik ses kontrolü özelliğine de sahip olan Samsung WEP490 ile mükemmel iletişimin tadına varacaksınız.

Birçok elektronik cihazı tek bir sarj aleti ile kullanmanıza olanak sağlayan Micro USB, kulaklığınızı da kolayca şarj etmenizi sağlıyor. Ayrıca Samsung WEP490'nın 3 Kademeli LED, pil seviye göstergesi ürünü diğerlerinden ayıran özellikler arasında yer alıyor. Çok renkli; Samsung WEP490; 12 Aralık itibariyle ilk kez ve sadece DARTY mağazalarında.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun