Donanim 30 EKİM 2008 / 08:29

Mobil iş verimliliği

HTC’nin yeni nesil mobil iş telefonu HTC Touch Pro, mesajlaşma, randevu takvimi, telefon görüşmesi yapma gibi ortak görevler arasında sadece tek bir dokunuşla geçiş yapma olanağı sunuyor.

HTC’nin yeni nesil mobil iş telefonu HTC Touch Pro, mesajlaşma, randevu takvimi, telefon görüşmesi yapma gibi ortak görevler arasında sadece tek bir dokunuşla geçiş yapma olanağı sunuyor.


HTC Touch Pro, 2,8 inç genişliğindeki ekranı, 3 boyutlu dokunmatik arayüzü  ve web tarama fonksiyonu ile mobil iş verimliliğini artırmaya yönelik tasarlanmış bir model. Hareket halindeyken de kullanıcıların işlerini kolay ve hızlı bir şekilde yürütebilmelerini hedefleyen çözüler sunuyor. HTC’nin “TouchFLO 3D” adlı 3 boyutlu arayüzü sayesinde HTC Touch Pro, mesajlaşma, randevu takvimi, telefon görüşmesi yapma gibi ortak görevler arasında sadece tek bir dokunuşla geçiş yapmayı mümkün kılıyor. TouchFLO 3D teknolojisi, dokunma işlevi ile uyumlu olan müzik, fotoğraf ve kişiler arasında geçişe ve internette gezinmeye olanak tanıyan özellikler içeriyor.


Touch Pro ile HTC, HSDPA 7,2 Mbps kablosuz bağlantı ile genişbant benzeri hızlarda mobil internet deneyimiyle birlikte web sitelerini bilgisayarda olduğu gibi görüntülemeye ve web siteleri arasında kolayca dolaşmaya olanak tanıyan, kişiselleştirimiş bir mobil web tarayıcısı sunuyor. Kullanıcının eline rahatça sığacak şekilde tasarlanan Touch Pro, dokunmatik ekran ile HTC’nin kayar klavye tasarımını birleştiren bir model. Cihaz beş satırlı yeni QWERTY klavyesi ile e-posta oluşturmak veya Microsoft Office belgeleri üzerinde çalışmak gibi yazma ağırlıklı görevlerin hızlı bir şekilde ve kolayca gerçekleştirilmesini de hedefliyor. Dahili TV çıkış işlevini ekstra Video-out kablosu sayesinde gerçekleştiren Touch Pro, PowerPoint sunumlar yapmaya da olanak tanıyor.


HTC Touch Pro, Türkiye’de Kasım ayından itibaren KVK ve Brightpoint kanalıyla KDV hariç 1049 dolardan satışa sunulacak.


www.htc.com


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun