Donanim 03 EKİM 2008 / 06:44

Mobil dünyanın en iyilerine Altın SIM Kart

Bu yıl ilk kez düzenlenen Altın SIM Kart Yarışması’nda mobil teknolojiler, operatörler ve cep telefonları ödüllendiriliyor.

Bu yıl ilk kez düzenlenen Altın SIM Kart Yarışması’nda mobil teknolojiler, operatörler ve cep telefonları ödüllendiriliyor.


Mobiletisim.com'un düzenlediği Altın SIM Kart Yarışması’nda ödüller cep telefonu, operatör ve mobil teknoloji ana kategorilerindeki 20 alt kategoride dağıtılacak. Etkinlikte 100’den fazla adayın yarışacak. Yarışmada oy kullanmak için 5 Ekim tarihine kadar www.altinsimkart.com  adresini ziyaret etmek gerekiyor. Altın SIM Kart Yarışmasında ödüller 10 Ekim 2008 tarihinde Cebit Bilişim Eurasia fuarında yapılacak törenle sahiplerini bulacak. Yarışmada ana sponsorluğu Teleses, altın sponsorluğu Uğur İletişim ve Logizmo gümüş sponsorluğu ise Alışverişium, Kurumsal Bilişim Hizmetleri, Mükemmel Fiyat ve Teknosepet üstleniyor.


 


www.altinsimkart.com

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun